Ted tu zase do ůterka nebudu,takže pište pište pište.
Potřebuju vědět vaše názory,bez názorů je to oničem,nevím jak na tom su v singlu Alkoholik.
Randy
Hey čauec ty vole dostal jsem se k tomu pěknou náhodičkou ne, ale máš to fakt dost dobrý ten novej singl. Pouštěl jsem to i kamošům venku když jsme chlastali a fakt po pár pivech už jsme si to zpívali s tebou ten konec, je to dost vostrý a líbí se mi, že se nesereš a nehraješ si na komerčního borečka a prostě tam dáš i ty sprostý slova, který k tomuhle temátu neodmyslitelně patřej. U mě máš jedno velké plus za ten text a za hudbu taky, jak píše Ave kytarka a buben jsou tam dost vypíchnutý a hodně to udělá, fakt se to vyvedlo a určitě doporučuji natočit i ten klípek, protože tohle by na youtube mohlo dosáhnout celkem dobrých kvalitek a výšek v přehrání.
Měj se, Randy





