Michal Tomeček - Názory | Bandzone.cz

Michal Tomeček pop-rock / Strážnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Edmari-Fantazie (Intro 2017)
    Nezařazeno
  • Michal Tomeček-Odpočítávání(Singl 2014)
    Nezařazeno
  • 1-Slzy z války (Intro)
    Nezařazeno
  • 2-Náladová
    Nezařazeno
  • 3-Nechci být jen tvůj kamarád
    Nezařazeno
  • 4-Alkoholik-(Singl 2013)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Randy

Hey čauec ty vole dostal jsem se k tomu pěknou náhodičkou ne, ale máš to fakt dost dobrý ten novej singl. Pouštěl jsem to i kamošům venku když jsme chlastali a fakt po pár pivech už jsme si to zpívali s tebou ten konec, je to dost vostrý a líbí se mi, že se nesereš a nehraješ si na komerčního borečka a prostě tam dáš i ty sprostý slova, který k tomuhle temátu neodmyslitelně patřej. U mě máš jedno velké plus za ten text a za hudbu taky, jak píše Ave kytarka a buben jsou tam dost vypíchnutý a hodně to udělá, fakt se to vyvedlo a určitě doporučuji natočit i ten klípek, protože tohle by na youtube mohlo dosáhnout celkem dobrých kvalitek a výšek v přehrání.

Měj se, Randy

Bez profilu

Nikol

Ahoj Michale, ten song "Alkoholik" je docela zajímavý :DDDDDDDDD
Ale nemyslíš že tím můžeš i někoho urazit ??
Ale, copak že by se nám Michálek "Zamiloval" :DDDDDDD že jezdí na víkendy za nákou kočičkou :DDDDDDDDDDDDD

Michal Tomeček

Díkes všem,.
Doufám,že to video co sem včera dal na net se vám hodně líbí.
12.dubna je už za chvylku,to už vydržíte,už nemám v plánu dávat další věc z alba na net.

Bez profilu

Mira

Michale sakra už nás tak nenapínaj! :D Šak sa to nedá vydržet do teho 12. dubna důfám že nejaký song vyjde ještě před abys nás trochu natěšil zase. Všecko ti zatím klape dobře má to reklamu dobrů, má to super singl ten poslůchám pořád aj chlapom v práci sa líbil sa nasmáli že to je přesně o nich :DD tož snad to celé dopadne dobře! Našlaplé to máš

Bez profilu

KatUšSka

Jooooo! Já jsem to věděla že to bude pecka! A má to i nápad a super text a jak někdo psal že to bude nahraný nic moc a ať jdeš do studia tak chci vidět co řekne teď! Já myslím že na domácí podmínky je to dost super! Povedlo se ti to a já mám raději tady tyhle tvrdší věci takže za mě to je naprosto jasná nejlepší písnička co tadyhle zatím máš.

Bez profilu

Mira

Tož konečně! Ty vole paráda Michale! Důfám že takové rockové budů eště na CD protože toto ti strašně parádně sedí a hlas tam máš jak u nás říkáme "jak řemeň" tož su rád že konečně sas zase vytáhl s nečím. No a teď už enom to album očekávám! Maj sa

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 3234363942454850 51 52 53 54 55