Hlavní je že to přečteš..
Catherine
Ahoj Michale, máš tady hezké písničky. Jak se tak dívám tak se ti tvůj sen, asi vyplní a bude ztebe nějaký ten zpěvák :D
A tu písničku "Když" tu znám :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Michale, máš tady hezké písničky. Jak se tak dívám tak se ti tvůj sen, asi vyplní a bude ztebe nějaký ten zpěvák :D
A tu písničku "Když" tu znám :D
Hlavní je že to přečteš..
Jo, to chapu, ale když se na to kouknu. Tak samá "chyba" :DDDDDDDDD
To víš holka,pivko rum do toho,pak se píše špatně..
A Miro ty by jsis měl, asi zopakovat, pravidla českeho paravopisu :DDDDDDDDDD
Nestěžuj si, že tu máš malo komentařu. Tak to dej na YouTube když už nechceš Facebook, tam budeš mít vice komentu. Na Bandzone, už moc lidi nechodí.
Momentálně se bude fotit hlavní fotka na přední a zadní stranu a potisk cd.
Pak to někdě pořádně pokřtím a zapiju ho.
To je v pohodě,na netu se to oběvý až v udaném termínu to je 14.04.2013.
Ani o den dřív ani pozdíš.
Nazdar Michale! Ty jo sorry já sem sa včéra trochu opil a asi jsem poslůchál zrovna tvoje písničky a pak sem si řekl že už chcu to CD tak sem utíkal ti to sem napsat akorát jak se tak dívám tož to nebylo nic dobrého ten můj sloh :DD tož sa omluvám ale jináč by to bylo fakt aj dobré kdyby sa ti to povédlo vydat třeba v pátek aby sem to mohl o víkendu v klídečku u pivíčka poslechnůt co ty na to? Já totiž jináč budu moset čekat stejně na další víkend nebo určitě zase budu v rachotě přes týden. Ale ať sa rozhodneš jak chceš tož sa moc těším! Zatím sa maj!