TO Joe MF>
vsetko najlepsie k meninam:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
TO Joe MF>
vsetko najlepsie k meninam:)
ojhaa vy ste sa tu akosi rozpisali :D:D:D to je super :D:D uz sa na vas tesim ked pridete cez leto do pu :D:D
446-krat Vam vsetkym dakujeme za vcerajsie umiestnenie nasej skladby Realita na 6tom mieste hitparady bandzone!:)
To je este daleko, ale pravdepodobne jedna kapela s ktorou chystame turne, blizsie info uz dalsi tyzden:) V Elame to bude dufam pecka, chystame aj prekvapko:)
...a tentokrat dufam se koncert v Elame nepre*ebem :)
"panska" nasteve opat...takse co som sa docital,budete u nas v tom zapadakove hrat...PU....v X-ku?...a kto by tam este mal byt??
Hej hej ja sa hanbim a ty tutok tete neodpises na tvdrsie temy:)
PetraX - nooo, to vies, davno sme tu nemali tolko babskyx navstev :)) Tak sme z toho hotovi :)) Hlavne Mr. Joe :)))
Heh tu to zije :)