Ahoj kluci...ještě jednou díky že ste přijeli zahrát a omlouváme se za ty bojové podmínky které tam byli...at se vám daří a snad se ještě někdy na nějaké akci potkáme a jestli se neurazíte, přidáme si vás do spřízněných...ahoj:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci...ještě jednou díky že ste přijeli zahrát a omlouváme se za ty bojové podmínky které tam byli...at se vám daří a snad se ještě někdy na nějaké akci potkáme a jestli se neurazíte, přidáme si vás do spřízněných...ahoj:-)
Všetkých fanúšikov kapely BLINK 182, hlavne tých z Bratislavy a okolia pozývam na hudobný profil (aj s videoprojekciou) tejto skvelej kapely vo štvrtok 10.4.2008 vo vysokoškolskom klube Elam v Mlynskej Doline. Kto pozná hudobné profily v Elame vie že sa oplatí prísť. Bližšie info na http://www.elam.sk/program/?title=2 alebo píšte aj mne. V mojej galérii je aj plagát...a MF, dúfam že sa nehneváte že vás takto využívam;) Thanks For all
awoj chalani!
Joe, diky za pesnicku stale, je skvela! taka ina by som povedala, smrnc kusok aj zo ska :D
nech sa vam dari, snad sa coskoro stretneme...
Ahojte no jasné by ste mohli prísť aj niekde poblíž HC na koncert:) nesťažovala by som sa aj keby HC ale čo by ste tu robili,snáď iba zablúdili:D
Jééé 2.8. Praha :) Kluci to si nenechám ujít :*
Uz dnes vecer sa na vas tesime v Banove, v hospode Na vysluni na oslave 5tych narodenin kapely Rozjete Japko! :)
Tak edit- dobre si to skompletoval :)))))
idem check ten clanok ;)
Efi - to sa vymyslelo samo :))
Hmmmm, dobre si to vymyslel ;)))
Novinky v novinkax a zmenili sme aj info o kapele. Dalsie zmeny coskoro. Cekujte tiez nove koncerty a videoklip! Do s(pun)kakavenia priatelia :))