Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ivon - no veru, vacsinou je nasim cielom dostat babu do postele a nie z nej... ;-)
Ale nie :-D, no sme radi, ze sa paci.
Nuz a neponocuuuj! :)
oj nebol dobry napad teraz si to pustit... dakosi ma prebrala :D vesela je :) to je dobre... ludia sa vyblbnu ;)
Je to tu! V playliste je pre vás pripravený nový singel!
Skladba s utešeným názvom KEĎ SA POP S PUNKOM SPOJÍ !!!
Príjemné počúvanie!
Už dnes o 17:00 predstavíme nový singel!
A tu o nás napísali:
http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=9071/…
Priatelia,
Už zajtra, čiže v utorok o 17:00 sem hodíme najnovší singel s názvom "Keď sa pop s punkom spojí"
Objednajte pukance, nasaďte si sluchátka, pokojne si dajte aj 3D okuliare, nech to máte s plnou parádou. Urobte si punkové číro, oblečte sa ako emák a nalaďte sa na vlnu popu. Keď splníte tieto predpoklady, ste pripravení vypočuť si nový singel!
Tak nezabudnite, už zajtra o 17:00 sa stretneme tu!
Tak čo, zapojíš sa do súťaže aj ty?
Chceš sa pobiť o super ceny?
Pripravili sme pre teba "Ide Weekend fotosúťaž"
Pošli fotku na tému „Ide Weekend“, zmobilizuj svojich priateľov a vyhraj skvelé ceny. Súťažnú fotku pošli do 2.6. na mail sampansky@centrum.sk
Viac info o kapele a súťaži na www.facebook.com/kapelamf
A o čo hráš?
O značkové veci, tričká, peňaženky a iné doplnky od skateshopu www.park77.sk v celkovej hodnote až 200€!
Ďalej album "NABITÉ" od kapely MF
Voľný vstup na ľubovoľný koncert organizovaný kapelou MF
Absolútny víťaz dostane možnosť zahrať si s partiou v novom videoklipe kapely MF
4.6.2011 Koncert MF v ČR , a to ve Střážnici na green baru !!! akce začíná od 20:00 a vstupné je 60KČ.
Ok... napriek tomu, že si nás fakt pobavil týmito epištolami ako aj tvojou schyzofréniou, keďže sa vydávaš za rôzne osoby, ktoré spolu dokonca komunikujú a navyše to vyzerá tak, že si si tu našiel svoju spriaznenú dušu, z čoho sa úprimne tešíme a prajeme vám (čiže Tebe a Tebe) veľa úprimnej lásky, odteraz sa na našom profile nebude dať písať anonymne. Očividne to dráždi menej vyvinutých jedincov k bezútešne primitívnym komentárom na našu adresu. Pôvodne sme chceli tieto príspevky vymazať, ale keďže si si dal takú námahu, tak to tu necháme. A možno sa pobavia aj ostatní na tvojej insuficiencii zdravého rozumu. Takže uzatvárame túto úsmevnú kapitolu tvojho života a pevne veríme, že sa z toho dostaneš.
PS: Ostaň naším fanúšikom a prosím, nepodveď nás tak, že teraz začneš písať iným kapelám... :)