sampansky mf: plafat som ti poslal. a co aj si bol dnes v tom elame? co si ma nevystopoval?
Joe MF
Video tyzdna :)
http://youtube.com/watch?v=dEnCT9_mW4k
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Video tyzdna :)
http://youtube.com/watch?v=dEnCT9_mW4k
sampansky mf: plafat som ti poslal. a co aj si bol dnes v tom elame? co si ma nevystopoval?
ja byvam na mladosti, blok B takze hned nad elamom...pridi, nakoniec som som vcera dostrihal aj vsetko to video...robil som to do tretej v noci...je to prosste pecka...ten profil...
janci411 - hej? A kde presne byvas? No roboty sice mam dost, ale na to jedno pifko sa snad cas najde :) No a este k tomu ked pozyvas... :)))))
to Sampansky MF: no tak to si na tom dost podobne ako ja tiez byvam na inreaqu v mlynskej...ak teda neams ucenie ale nieco ine dobehni na nejake to pifko....pozyvam...
janci411 - no nie som z BA a aj som :)) byvam v Mlynskej, kedze este studujem na vyske. Takze ak bude cas, tak pridem pozriet, mam to kusok :)
to Sampansky MF....neboj ja vas aj na nieco ine vyuzijem....ved aj vdaka tomuto profilu blinku sa mi podarilo vybavit vam ten koncert v elame....a ty si z blavy? tci to prides z noveho mesta nad vahom len kvoli blinku?
kluci mrkejte na ně:-)
www.bandzone.cz/dustykate
Martaseek - no to si myslim!!! :))))))
Linduš - tak, my sa niekedy radi potulime, teda, potuuuuulame :))))))))
Denisuocka - ahoj, no pracujeme na tom, aby sme sa s vami vsetkymi stretli v tomto roku aspon raz :) tak pozerat koncerty, aby cosi neuslo :)
janci411 - nieeee, ved my sa radi nexame vyuzivat, len skoda, ze len takto :))) , inak, mozno sa aj pridem pozriet na tu akciu :)
Rozjete japko - caute, aj my dakujeme. No a ja sa stavim, ze sa este niekde stretneme :)