MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

stoka

ja dakujem aam za super hudbu ! a na kocniku sa vidime :) aj sme sa videli uz :)

Jan Goruska

ja byvam na mladosti, blok B takze hned nad elamom...pridi, nakoniec som som vcera dostrihal aj vsetko to video...robil som to do tretej v noci...je to prosste pecka...ten profil...

Bez profilu

Sampansky MF

janci411 - hej? A kde presne byvas? No roboty sice mam dost, ale na to jedno pifko sa snad cas najde :) No a este k tomu ked pozyvas... :)))))

Jan Goruska

to Sampansky MF: no tak to si na tom dost podobne ako ja tiez byvam na inreaqu v mlynskej...ak teda neams ucenie ale nieco ine dobehni na nejake to pifko....pozyvam...

Bez profilu

Sampansky MF

janci411 - no nie som z BA a aj som :)) byvam v Mlynskej, kedze este studujem na vyske. Takze ak bude cas, tak pridem pozriet, mam to kusok :)

Jan Goruska

to Sampansky MF....neboj ja vas aj na nieco ine vyuzijem....ved aj vdaka tomuto profilu blinku sa mi podarilo vybavit vam ten koncert v elame....a ty si z blavy? tci to prides z noveho mesta nad vahom len kvoli blinku?

Bez profilu

Sampansky MF

Martaseek - no to si myslim!!! :))))))
Linduš - tak, my sa niekedy radi potulime, teda, potuuuuulame :))))))))
Denisuocka - ahoj, no pracujeme na tom, aby sme sa s vami vsetkymi stretli v tomto roku aspon raz :) tak pozerat koncerty, aby cosi neuslo :)
janci411 - nieeee, ved my sa radi nexame vyuzivat, len skoda, ze len takto :))) , inak, mozno sa aj pridem pozriet na tu akciu :)
Rozjete japko - caute, aj my dakujeme. No a ja sa stavim, ze sa este niekde stretneme :)

1 2 3 4 5 68101317222835435261687478818385 86 87 88 89 90 91 92 93 949698101105110116124134145158171183192199204208211213 214 215 216 217