10.5. v Brumově jste byli jednoznačně nejlepší, fakt super muzika!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
10.5. v Brumově jste byli jednoznačně nejlepší, fakt super muzika!
mikli - jj, vsetko nam Joe uz povedal, takze informovany sme :) Vidime sa tam. Caf zatim
ahoj chalani, dneska začínáte hrát od 18.00, tak tam please buďte tak hodinku předem. ok ? sorry, že to píšu tady, nějak na vás ale nemám jiný kontakt :-) zatím čus, mikli-Eyesore
Ideálna žena: Blbá a hluchonemá nymfomanka vlastniaca obchod s liehovinami:D:D
Hlasujte za nas este v sutazi UNITED ISLANDS OF TALENTS a pomôž našej kapele vyhrať. Na stranke http://www1.unitedislands.cz/soutez/M… a sme pod cislom 30 !!! :) DAKUJEME!!!
trAvis44 - no snad sa teda coskoro vidime :)
zdravim................fandim fandim.................dufam ze vas aj uvidim ...........zaskocte niekedy knam do bb ...........drzom palce
Zapoj sa do súťaže UNITED ISLANDS OF TALENTS a pomôž našej kapele vyhrať.
Môžete každý deň kliknúť na http://www1.unitedislands.cz/soutez/M… a zahlasovať za kapelu MF
Ďakujeme všetkým, ktorí tak urobia.
IneKafe v Bratislave!:D 22.5.2008 v Mlynskej Doline!!:D
Když zamíříte do čech, tak doufám že se uvidíme ;-)