To Martin-nemas kredit abo co?xD,ma tu nderz v napatixD.To Joe-na to icq som ti pisal v podstate to iste co tu,sme stale Finish line len som vymenil deticky za chalanov z konezrvyxD.Ten december by sme mali stihat,cez prazdniny pisal gitarista songy a od septembra sme 6 dni tyzdenne v skusobni a jeden song je uz hotovy ,dalsim 4 chyba len nacvicenie a trochu dorobit aranz a zvysne su v zakladoch ale to neva.Este sa opytam gitaristu ci si je na 100 percnet isty ci sa to stiha lebo to je skor o nom,dam vediet.dik









