Nemate za co kluci az budete nekdy
kolem Prahy dejte vedet!!! Packo:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nemate za co kluci az budete nekdy
kolem Prahy dejte vedet!!! Packo:-)
To Finch182 - Nazdar, jasne, dopisem to tam potom len teraz mi to nejde cez explorer.
Joe mas teda to jedno miesto na 12.12?Ak hej tak nas tam pls dopis dik.Finish line-pop-punk
Fanda- TBA znamena nieco ako to be actualized, teda ze dalsie informacie o koncerte sa neskor doplnia:)
co znamena tba? videl som to uz u viacerych kapelach, to je nejaka skratka alebo co?
Neni zac, snad nekdy nazivo:)..
Ahoj kapela bad joke tě zve na profil kde jsou nove 4demo promo nove skladby k poslechu
Zdar chlopi poslucham vás už delší dobu a musím říct že to co hrajete je fakt pecka. Doufám že se někdy potkáme na kocertě. Tak at to hraje;)...JNNo from Madfalls
Ahoj....
prosím vás chalani. Potřebovali bychom nějaké bližší info k 27.9. díky Calda
teraz som take mierne dieta v kapele zas ja prezmenu:-D