Dakujeme:) Precitajte si recenziu nasho dema na:
http://bandzone.cz/fan… :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dakujeme:) Precitajte si recenziu nasho dema na:
http://bandzone.cz/fan… :)
new song je uplne super...akurat som si ho vypocula na rjradiu..sa podarilo..opat:D
Mno ráda bych někdy přijela na koncert , ale je to krapet z ruky....=) i když možná to vyjde....jezdim na slovensko za rodinou dvakrát do roka=).....taxee třeba něgdy uvidíme
čeknite si mail....Grullo
MF, uslyšíš dneska večer od 21:00 ve 4Q na Rock Jam Radiu!! Listen to it;)
mf dobra hudbička :)
tesim na dalsi koncert !
cafteee chalanii... supeeeer hudba.. uy dllhom na tom ficim hh..... vzpocujte naseee songz a napistee nayoor.. dikz caftee Mato
chalani posli te mi pesnicku realita
bude to iste ze budete hrat v TN??
cafes hosi mame new song " ) tak kludne dojdite na navstevu " )
hM? na vas novy song sa velmi tesim drzte sa
cuzsh