Miláčikovi všetko naj k meninkám ;) *love you*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Miláčikovi všetko naj k meninkám ;) *love you*
Podla mna je to o nieco modernejsie ako kafe,proste to ma nieco do seba.Drzim palce chalani!
ahoj chalani, čekněte kdyžtak nový song na našem profilu :-)
...myslim ze song Nabité bude mat v martine úspech...tesime sa na konciik :)
Dakujeme vam vsetkym za podporu a skvele tretie miesto v hitparade bandzone!:) Ale este trosku vyssie by to chcelo:) Utok na spicu hitparady!:)
Super song! Len tak dalej!:)
Super !!!Chalosi pekna vec melodiu aj stavu to ma....nech sa vam dari vidime sa!!jooo HCH
dobře dobře;)
Díky za písnutí kluci:-) Máte super písničky, taky si vás hned přidávám! Tak doufám, že někdy vás uvidím i na živo!! Ať se daří...;-)
super ..přidávám .....jen tak dáál:-)