Ahoj, hraje Vám to ;o), neplánujete třeba někdy dorazit víc na sever Čech?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, hraje Vám to ;o), neplánujete třeba někdy dorazit víc na sever Čech?
cafes hosani " ) mame 2 nove ukazky z demka tak kludne podte na navstevu zhodnotit ci je to pocuvatelne xixi
cafes
Soi!:) Pridali sme nove songy na profil tak checknite az budete mat chut:)
Dakujeme 5 krat!:)
kks superrr kapela,, takychto je na slovensku vazne malo ,, len tak dalej ,prajem vela uspechov..)
Ok,tak třeba by to nějak náhodou vyšlo;)..Jj budu...Mějte se hezky kluci:)
v pohodee... nemate zaco,,, proste sa mi paaci vasa hudba :D hraje vam to chlapci,, a nech sa vaam darii v zivote aj s hranim.. prajem vela uspechov
Ahoj,jj určitě pokud přijedete nekam k nám bliz...Jj jsem;)
mno ved jaksa pridite zahrat na hasicku na turu
urcite sme sa nevideli naposledy to je jasnee:)) sa teskam na dalsie koncertyy:)wááá do konca mesiacaa vydrziim a budem stastnaaa dakujem ste straasne zlatyy:)) nieze zabudnete:D......diiiiky moc moc:D.......