Mena vyhercov o volne vstupenky na dnesny koncertv Randali: Marek Blaho a Martin Gregor, potom vas poprosime sa ozvat na brane!:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mena vyhercov o volne vstupenky na dnesny koncertv Randali: Marek Blaho a Martin Gregor, potom vas poprosime sa ozvat na brane!:)
Aj my ďakujeme že sme si s vami mohli zahrať, a sorry za tie menšie problemy s bustrami:D, nejako sa na to pozabudlo:D, Tak dúfam že sa ešte stretneme na nejakej spoločnej akcii..........ROCK ON
konecne klip :) tak kukuk: http://bandzone.cz/horskachata
Dakujeme vsetkym ktori dorazili na nase koncerty v Diwadle a v Kocke!:) Najblizsie sa vidime zajtra v Bratislavskom Randali s kapelami This is a standoff (CAN), The NY hill stillness (FR), Good reason a Bez efektu!:)
joo neni zaco vsak ste dobryyyyy
Dnes to vyzeralo na pekny den, ale jasneeee, hovada z RF nam sem musia pisat adolescentne vylevy... pekny den v prdeli :) :) Idem to predyxat. Caute :)
chalani dik za koncert...tesim sa na dalsiu spolupracu...cawte,,,
caute pipici :) dik za koncerty! aj ked vas to nezaujima dosli sme ok :) pozdravujeme skaredeho basaka aj tych ostatnych troch fesakov. tak do skoreho videnia!
RF
CHalani upa ppč koncert.. :) snad niekedy inokedy.. :) nie snad ale určite.. a hlavne piatok...
mne to bolo jasne:D ze v kocckev MT.:D...