jasan, zkusím dorazit :-) zatím se mějte
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jasan, zkusím dorazit :-) zatím se mějte
zdravíím:)dík za pozvání, určo se stavím:) dobrá music...přidávám:)
Nahodou ta kvalita mohla byt aj horsia tak ticho :D
Nazdar...good music...urco se prijdu kuknut:) zatim a at to hraje
Mooc si važim vašeho pozvaní a určitě přídu ;) =-**
chalani .. vy musite do MT .. to ej jasne .. kocka 4-eva.. a a a a pridte .. tesime sa
Nabite live z Martina!:) Kvalita je hrozna ale oficialny klip k tejto skladbe bude mat premieru uz tento vikend!:)
http://www.youtube.com/watch?v=uJZ0fCg_…
taky taky chlapi :)
nie je za čo chlapci :) leen tak ďalej hráá vám to skvele.....ste vážne dobríí....klobúk dole:D aaa nech vám to ešte dlho vydržiii....len škoda, že som nemohla ísť na koncertík do Kocky :( museli ste byť preparádni :) thakže zatim papaaaaa :)
Chci to pivo zdarma :D