No zdravim, nechystate este nejaku akciu na leto do Ba? Ja som teraz nemohol ist mal som den pred maturou
Jaja182
Caute:-)klip je uuuplne ze dokonaly!!da sa niekde aj stiahnut?kedy bude CD?zatial sa majte,krasavci:-*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Caute:-)klip je uuuplne ze dokonaly!!da sa niekde aj stiahnut?kedy bude CD?zatial sa majte,krasavci:-*
On sa tam da pozriet cely aj s rozhovorom v reprize relacie z maja 05/09, ked sa ti to nechce pozerat cele, prepni to na 17stu minutu a 55tu sekundu:)
chalani mohli bi ste dat ten klip niekde kde sa da pozriet cely?
No zdravim, nechystate este nejaku akciu na leto do Ba? Ja som teraz nemohol ist mal som den pred maturou
dobre chlapi mate to dobre, takove IneKafe 2 :-)
Nazdar MF, dali sme neake ukazky z pripravovaneho albumu na BZ tak checknite.... ;) The Matchball
Chlapi ja Váš ľúbim:D ja Vás zase v MT počuť hrať chcem:D ....a teraz vážne neplánujete ešte prísť v nejakej dohľadnej dobe?:) :P
THIS IS WHAT I CALL POPULAR MUSIC VOL 18
NAČO NÁZOV
RED INSECT
PIPES AND PINTS
EDELWEISS PIRATEN
VISION DAYS
BAČKŮRKY Z MECHU
ŽÁDNÁ SLÁVA
23.5. - MÍR - UHERSKÉ HRADIŠTĚ
ZAČÁTEK 18:00
VLEZ-DO 19.00 - 130KČ; PO 19:00 150KČ
PRO PRVNÍCH 100 PLATÍCÍCH PLACKA GRATIS.
Chalani a chchel by som vame ste podakovat ze ste venovyli mojmu naj kamosovy pesnicku :)) borisko .. :) svteko naj k 15 !!!
nz x)) =-*