Nazdar hosi, vcera na topfeste to bola jeba.... fakt po pici atmosfera, len tak dalej... Pato - Smart Set
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar hosi, vcera na topfeste to bola jeba.... fakt po pici atmosfera, len tak dalej... Pato - Smart Set
Dnes vecer na TOPFESTe!:)
parada prutalne dobra hudba
Chalani tá nová pesnička a videoklip...hHmmm...čistá mňamka...rád si tu skladbu vždy vypočujem keď sem zavítam...držím palce...a keby náhodou máte čas možte mrknúť aj náš profil...s pozdravom denisko
diferent25 - no vitaj :) teba som si v tom dave v MT hned vsimol. Nejak si vycnieval pred ostatnymi tymi stovkami ludi, co tam boli :))) V MT sme neboli poslednykrat, tak nabuduce na nejake to pivko skocime, co ty na to?
zdraviiiim chlapci...to som ja vas fanklub z ugcka:D bombovyyyyyy ste boli drzim prsty do buducna:!!!
chlapci fajne ze budete hrat na topfeste...stretneme sa tam tak zatin
Jaj tesim sa na ten vas album jak male decko : )
Cawko hosi..mal by som prosbu na vás dalo by sa niekde u vas vybavit koncer?lebo s kapelami 20th box a fishing strip robime cez leto tour..a radi by sme prisli aj do vasho mestecka alebo niekde vedla a zahrali si aj svami dalo by sa to nejako?
Caute..
Musim pochvalit..vynikajuci klip..velmi sa mi paci..som prekvapeny ze kapela z NM takyto klip natocila:)..len tak dalej:)