a prajem menhyrovi skore uzdravenie
maca
klip je luxusny! Tesim na koncert
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
klip je luxusny! Tesim na koncert
Finch _ Nazdar, asi ta potesim ze sa chysta koncert v BA pravdepodobne aj s Eyesore a este jednou ceskou kapelou:) Hned jak vsetko potvrdime zverejnim tunak aby som to zase nemusel prepisovat potom:)
a prajem menhyrovi skore uzdravenie
chalani de sa daju zohnat vase albumy??
Cus chalani. Otazka 1: ako to vypada s cd?
otazka2: nejaky blizky koncert v Ba nebude?xD
otazka 3: Joe nedotiahnes uz niekam Eyesore?xD
tak to si nenecham ujst to si piste :)...heej to ste boli na tom Etnies?...sak tam som bola :D
Noo asi tak pred dvomi rokmi tusim:) Neva nabuduce si nas urcite nenechaj ujst!:)
vy ste boli v TT v skateparku?:D...heeej jak je mozne ze si to nepametam ....tiez Ado (KnaziusX)...nevies nic povedat ?:D
Kubo.. Veru ani nebavi...Preco sa pytas? :)
to vas bavi kopirovat ine kafe?......