pocujte to kedy hrate v tom Trebisove vlaste?:Da ste suuuper:D...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
pocujte to kedy hrate v tom Trebisove vlaste?:Da ste suuuper:D...
Zdarec hoši, jasně, rádi zahrajem :-) můžete s námi počítat.
ahojte chalani ste inak super ale ma stve ze tu pesnicku nabite sa neda stiahnut:(
Punkac: Caff, hlavu mam elektronkovu :custom made: :) a box mam klasicky behringer, na skreslenie pouzivam jackhammera:) Maj sa;)Martin
chlapci po pici..:)
Zdravím. Otázka na Martin Guriš- prosímtě jaký máš aparát nebo prostě se mi libí zkreslení kytary u songu nabité dík za odpověď
ak budete mat dakedy koncert niekde v oblasti ziliny, tak som tam ako v rade na cukrovu vatu:D
caute majo sicko
som mal odkaz na profile nasej kapely
tak e mail
may0016@post.sk
chalani na Topfeste ste boli ppci ;)
Dakujeme, aj my!:)