Aannddyy
uz som chvalila :) .........je to fakt dobre!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
uz som chvalila :) .........je to fakt dobre!
celkom fajn kapelka:)
Nieee, len sedemnastkrat :)))) Miske ani muk, pssst :)))) Ale nie. Neboj sa, vsetko v uplnej pocestnosti :))
To Sampus
O.K. tak Martinu ti necham,som zvedavy co na to Misa:) Ty kokso,dnes doslo 20 ludi na nas?Normalne sa lepsime, alebo si tu bol ty 18 krat?:))
Palinko - to som naozaj rad. Potesi to, ved preto to robime... :)
Ta pesnička je celkom fajn páči sa mi to!!
JOE - Jaaa tvojho andela Joe :))) Zase mi xces prebrat dievcinky? No a co, ked si nas manazer??? :)))))
Jaj, sorry Sampus ty uz si jej odpovedal ako vidim:)
To Martina
Posli mi adresu a next week ti poslem nase CD. J manager
Standa - sme radi, ze sa ti paci nasa hudba. Mozno neskor pridame aj dalsie skladby. Pripadne ti tiez mozem poslat CD...