MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Joe MF

Nevychvaluj nas tolko:) Este dodam ze v Cesku budeme hrat aj next year a to v Prahe a kdesi pri Trutnove. Blizsie info na nasom webe.

Bez profilu

Sampansky MF

Vitaj Peter. Som rad, ze sa ti nasa hudba paci. A odpoved znie ano :) Hrali sme uz zoparkrat v Cechach. Napriklad v Bojkoviciach - tam viackrat a napriklad aj s Horkyze slize. Ale mozes nas poznat aj z radii, lebo zopar radii ceskych hrali nase skladby a v jednom sme boli predstavit aj nase CD... Takze tolko. Maj sa a este raz dik

Bez profilu

Petr

Tohle se mi fakt libi. A nekde sem to slysel. Nehrali jste uz nekdy v Cechach?

Bez profilu

Sampansky MF

Tak konecne mozem bez obav oznamit, ze coskoro bude na svete prvy videoklip kapely MF ! Cez vikend sme na tom pracovali, cize este upravit a postrihat... Velmi sa na to tesime a nevieme sa dockat. Udialo sa toho dost, postupne sa vsetko dozviete... MF

Bez profilu

robo

Super muzika, len tak dalej

Bez profilu

Sampansky MF

Takze zajtra sa vidime u zapadnyx susedov, presnejsie v Bojkoviciax s kapelou Rybicky 48 See ya

Bez profilu

Marek K.

Super hudba. Mate aj nejaky album? Chystate nejake konciky?

Bez profilu

Mirec

Cool skladba, len tak dalej. Amohli by ste uz aj nejaky koncert v Trnave spravit.

Bez profilu

Joe MF

To Sampus
Precitaj si maily.

Bez profilu

Petra

Cafte. Slysela jsem ze zas budete hrat v Bujkovicich, duofam ze se zase setkame a pokecame. Kde a kdz to presne bude?

1 2 3 4 5 6810131722283647607695116137156172184193199203206208210 211 212 213 214 215 216 217