Joe MF
Nevychvaluj nas tolko:) Este dodam ze v Cesku budeme hrat aj next year a to v Prahe a kdesi pri Trutnove. Blizsie info na nasom webe.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nevychvaluj nas tolko:) Este dodam ze v Cesku budeme hrat aj next year a to v Prahe a kdesi pri Trutnove. Blizsie info na nasom webe.
Vitaj Peter. Som rad, ze sa ti nasa hudba paci. A odpoved znie ano :) Hrali sme uz zoparkrat v Cechach. Napriklad v Bojkoviciach - tam viackrat a napriklad aj s Horkyze slize. Ale mozes nas poznat aj z radii, lebo zopar radii ceskych hrali nase skladby a v jednom sme boli predstavit aj nase CD... Takze tolko. Maj sa a este raz dik
Tohle se mi fakt libi. A nekde sem to slysel. Nehrali jste uz nekdy v Cechach?
Tak konecne mozem bez obav oznamit, ze coskoro bude na svete prvy videoklip kapely MF ! Cez vikend sme na tom pracovali, cize este upravit a postrihat... Velmi sa na to tesime a nevieme sa dockat. Udialo sa toho dost, postupne sa vsetko dozviete... MF
Super muzika, len tak dalej
Takze zajtra sa vidime u zapadnyx susedov, presnejsie v Bojkoviciax s kapelou Rybicky 48 See ya
Super hudba. Mate aj nejaky album? Chystate nejake konciky?
Cool skladba, len tak dalej. Amohli by ste uz aj nejaky koncert v Trnave spravit.
To Sampus
Precitaj si maily.
Cafte. Slysela jsem ze zas budete hrat v Bujkovicich, duofam ze se zase setkame a pokecame. Kde a kdz to presne bude?