Joe MF
To Sampus:
Nemzabudni dopisat tie kapely co som ti hovoril, Atellier11 nas uz maju tam.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To Sampus:
Nemzabudni dopisat tie kapely co som ti hovoril, Atellier11 nas uz maju tam.
Ano 2007:)
Takze MF + Konflikt
Trebisov 08.09.2007
8.9.2006??? nie nahodou 2007???:)
MF + Konflikt , Trebisov 8.9.2006!
Dakujeme vam,za vasu priazen:)Trochu smrdime tym inim kafe,to je true,ale na kafacoch sme zacinali,tak to musi byt zakonite citit:)Som vsak rad,ze vam to nevadi hosi:) vela zdaru,Cafte:P
Tyjo...hej fakt good songy!!!:))
Ste dopri!!!
hej ludia, vy ste dooobríí..kapek více ovlivneni inym kafem..ale to vubec neva..aspon maji dobre pokracovatele rodu...ked by ste dorazili aj do ostravy nebo na moravu, tak na vas jdu!!..
Ja si hned jeden objednavam, ale dufam ze mi das nejaku zlavu, ked uz som od kapely:)
Ludkovia, klip je na svete, ak ma niekto zaujem, ozvite sa!!! V akciovej cene len 50 Sk!!! Ved ked su vsade tie zlavy... :D
To: Dievca co vcera v Randali fotilo, nemzabudni potom na mna s tymi fotkami please