Kapela rumburax zdravi MF! ;)
Reesha
Kapela My First Date zdravi slovenske kolegacky! Mate moc fajn nahravky ;) Slape Vam to!!! Texy taky dobry ;)
I kdyz me nechces jsi stale moje!! koukam chlapi ze to zazil kazdej z nas :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kapela My First Date zdravi slovenske kolegacky! Mate moc fajn nahravky ;) Slape Vam to!!! Texy taky dobry ;)
I kdyz me nechces jsi stale moje!! koukam chlapi ze to zazil kazdej z nas :)
Kapela Horska chata zdravi www.bandzone.cz/horskachata Rock on
caute chalani! nemali by ste zaujem o spolocny koncert?hrame taky neo punk.www.bandzone.cz/nopuls
Kapela rumburax zdravi MF! ;)
Opat new koncert
MF+Podfuck
Hlava 22, Blava
09.03.2007 o 20.00
New koncerty : 02.06.2007 Bratislava
14.12.2007 Xmas Rock Show 2
Oki jasne :)..thak nas mail si najist vjete, budeme veelmi radi,ak daco zrjesime :)...ozwite sa nam potom ked tu budeme mat namierene :).. dufam,ze sa dohodneme...caafte
Cafte xalani, perfektna hudba :)..my sme kapela z Košic Retarded-fish a hrame taky Coillege punk-rock...nedalo by sa nejak u was nazhrat nejaky koncertik s tym,ze potom by ste doli vy do Košic na koncert ?:.jak na vymenu myslim :)..hm ? myslim,ze vyhodne pre oboch :)..dajte vedjet pls, boli by sme velmi radi :)..Inac nase mp3- www.bandzone.cz/retardedfish
Dobra hudba..:o)
Teda vlastne Podfuck nie Atellier