MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Vajgel

Je to v pohodicke chalani:) Skoda,ze tento styl hudby nie je nikde pocut...Slovenska hudobne scena stoji za kok*t...Uz 30 rokov tie iste nuly bez kvality/tublatanka,metalinda,robo grigorov-to je najvacsi gangster,demod-nech sa strcia do p*ce s tymi chujovinami,no akurat sa vzdy naseriem,ked na to pomyslim/...Vasa muzika= ozivenie:) Nech sa dari.

Bez profilu

2 cenzura

Nas manager sa cini:)V BA sme uz dake koncertiky mali,uvidime,ako to vyjde tentokrat:)CAF

Bez profilu

Martin MF 2 ALL

Thanx vsetkym,co nam sem pisu:) Tesime sa na stretnutie s vami na koncertoch:) Potom sa SPOLU rozj*beme na sracky,all right???Martin ZDRAVI All people loving PUNK-rock,Neo-punk:)

Bez profilu

Jiřis zD*

chalani držte sa...dobre vam to slape :)

Maťo

2 Joe MF:tak som si vás kukol a v pohode až ma tak preplesklo-jak som sa s toho šoku pebudil som si vás dal medzi oblúbené.inka vi ste tiež taky jak my tak si treba kuknút http://www.omylprirody.wz.cz/ keby sa vám to náhodou lúbilo netreba sa hambiť a treba sa ozvať :) budeme radi

Bez profilu

Joe MF

To Sampus
potom daj do spriaznenych aj chatarov

Bez profilu

Joe MF

To je v pi"i s tymi pozdravmi jak sa nam to rozbehlo:)

Bez profilu

mraw

ked sa tu tak vsetci pekne zdravite aj ja vas zdravim mrawec s kapely expanzia www.bandzone.cz/expanzia co nove chalani inak?

1 2 3 4 5 6810131722283646597594114134153168180189195199202204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217