Vidim, ze mate naplanovanych dost koncertov v Ba, tak nech vam to vide!
Vajgel
Je to v pohodicke chalani:) Skoda,ze tento styl hudby nie je nikde pocut...Slovenska hudobne scena stoji za kok*t...Uz 30 rokov tie iste nuly bez kvality/tublatanka,metalinda,robo grigorov-to je najvacsi gangster,demod-nech sa strcia do p*ce s tymi chujovinami,no akurat sa vzdy naseriem,ked na to pomyslim/...Vasa muzika= ozivenie:) Nech sa dari.







