v pohode kapela :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
v pohode kapela :)
Ruky bozkavam :) Dakujeme velmi pekne, som rad, ze sa paci to, co robime...
No nemam slov...ste uplne uzasni a to 4 miesto si bezpochyb zasluzite...muehe..:D
Dakujeme vsetkym za podporu a za umiestnenie ne 4tom mieste v singl parade:)
fuu ..skwelee :) ..tie texty ..ajajaaaaj :)) ..dobrii ste :D ..wy to dakaam dotiahneetee ..ak sa uz nestaloo :o)
Samozrejme!!!Poslechněte si Translunarii!!!To je zase můj styl!!!:-*
Este to Smpus: zavolaj mi vecer
Teda Martin, musim ta poxwalit, pomaly budes mat viac fans na konte ako ja:)
Kto ma zaujem o videoklip k pesnicke PRAVE V TEJTO CHVILI , nex sa ozve! Cakam navaly objednavok :)
jee dekuju:))taky zdravim.tak at to hraje,kluci;)