Tak o tejto kapelke som doteraz nevedela, ale kedze ste sa ozvali, spravili ste dobre :) takuto hudbu ja MILUJEM :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak o tejto kapelke som doteraz nevedela, ale kedze ste sa ozvali, spravili ste dobre :) takuto hudbu ja MILUJEM :)
awojte :)) noo pekné songy :) chválim..len tak ďalej...kedy bude koncetrík nejaký v KE? a fakt by nebol ozlé, kebyže sa dajú tie vaše songy stiahnuť :) viete mp3-ka uz kričíí :)
sewaaas.....cekujem cekujem.....ale ked ti mam pravdu povedat pravdu..neznasam phunk,rock,a metall....:):...ale to nevadi..
Ahoj Princeznicka :) Ak xces nase pesnicky a klip, tak mi posli sem Sampansky@orangemail.sk tvoju adresu domov a ja ti to poslem. Hmm? :)
2 princezna,poviem nasmu bassakovi,aby s tebou pokecal a dohodnes sa s nim,aby ti poslal cd+klip.OK? :)
super,super,super:) nahodou album nemate?rada by som vypocula viac.
Presne,konecne normalna skupina,ktora ma aj zvuk! Drzim palce chalani,dufam,ze vyskocite medzi top kapely:)
awoj princezna:) Klip zachvilku natlacime aj sem,tak nas priebezne checkuj a dockas sa aj new songov,aj klipu:) papa
TAK T JE BOMBA KONECNE NORMALNA SKUPINA
Martin, zavolaj mi jak mozes!