MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Sampansky MF

Mizu - a co je to to Ataris? Ja to nepoznam. Daj nejaky link, nex viem na co sa podobame :) Ale som rad, ze sa ako tak paci co hrame :) Dik za nazor xlape

Tom - normalne hovoris suvisle a rozumne. Malokedy sa clovek dopracuje k takemu nazoru. Dik aj tebe a cekuj to tu priebezne

Bez profilu

mizu

strasne mi to pripomina ATARIS...ale neni to zle

Bez profilu

Martin MF

No ja som myslel ze vo vlasovom studiu:) Ale ne,i'm just kiding:) Maj sa a este pridi pokecat.CUS=)

Bez profilu

TOM

no v nahravacom,v akom inom???:) makajte chalani,mate na to! Uz fakt musim ist.TCHUS

Bez profilu

Martin MF

TOM: Hm...A v akom studiu?Hned sa mi zdali tvoje pripomienky zdeformovane profesionalitou:))) Nic v zlom=) budeme velmi radi,ak sem z casu na cas zavitas.Zdravime ta:) MF

Bez profilu

TOM

Velmi rad by som videl nazivo,ale bohuzial nezijem na slovensku.Sem tam zavitam,ale nie moc casto,kedze robim pre jedno nahravacie studio v DEUTCHLAND.Ale ved este o vas urcite budem pocut:)nech sa dari

Bez profilu

Martin MF

TOM: No bohuzial(alebo mozno vdakabohu) zatial moc komercny niesme,nie,ze by sme sa tomu branili,ale ked vidim,ako vyzera slovenska hudobna scena,ani sa moc necudujem...radsej by sme hravali v cechach,ludia sa tam vedia lepsie zabavit...nie ze tu by sa nevedeli,ale neda sa to porovnat...Promo photos dodame po weekende,na klip sa mozes tesit a na new songy si budes musiet este chvilocku pockat,alebo navstivit nas koncert:)

Bez profilu

TOM

No sem tam si vas checknem, na ten videoklip som zvedavy.Co sa tyka chvalenia,ja vas nechvalim,dostali ste odomna len kladnu kritiku,ale aj zapornu=ze by ste mali nahodit viac pesniciek:) vasa tvorba je ina,ako ma vacsina kapiel tu.Odlisujete sa tym,ako mate perfektne vychytane=hudba+spev+vokaly,skratka cele sa to velmi dobre pocuva,nemam k tomu ziadne vyhrady.Z komercneho pohladu ste perspektivna kapela.Pridajte viacej photos!!!Koncertov vidim mate tiez akurat,takze z toho usudzujem,ze vas ludia asi maju radi.Tak si pockam na ten klip.Nech sa vam dari.Ahoj TOM

Bez profilu

Martin MF

TOM: Zdravime ta tom,guten tag:) Tolko chvali sme uz davno necitali/nepoculi,dakujeme.Ani by som sa nemal s takou vecou priznavat,ale veci ktore tu mame nahodene su zo sept2005,cize little bit old,ale pracujeme na novych a pojdeme nahrat min 3new veci,pomalicky potichucky kompletizujeme album a ked sa nam to bude zdat dobre ponukneme to dakemu vydavatelstvu,uvidime.Za par dni sem nakopneme dufam aj videoklip,tak nas priebezne checkuj:) Maj sa pekne

Bez profilu

TOM

Guten tag...chalani,celkom dobre veci na pocuvanie tu mate,u zdlhsie si pozeram na tomto site kapely.Paci sa mi vasa tvorba...V jednoduchosti je krasa...Drzim palce,lebo tato hudba si to zasluzi.Super!!!Aj vokaly mate pekne zvladnute,v hudbe nie su ziadne "diery" vsetko pasuje do vsetkeho.Mozno by som este na vasom mieste pridal dalsie veci,aby som si mohol vypocut viac.Tchus

1 2 3 4 5 6810131722283646597593113133150164175183188192195197 198 199 200 201 202 203 204 205 206208210212 213 214 215 216 217