Sampansky MF
Mizu - a co je to to Ataris? Ja to nepoznam. Daj nejaky link, nex viem na co sa podobame :) Ale som rad, ze sa ako tak paci co hrame :) Dik za nazor xlape
Tom - normalne hovoris suvisle a rozumne. Malokedy sa clovek dopracuje k takemu nazoru. Dik aj tebe a cekuj to tu priebezne




