MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Martin MF

Cafte,nadherne sa to tu o5 rozbehlo,navstevnost stupa:) Teasime sa na VAS na koncertoch!!!

Bez profilu

Joe MF

To Sampus
Posli mi ne sms prihl. kod, hodim tam banner na koncert.

cado

Dobra muzicka chalani.
len tak dalej. Drzim palce
co kostuje to vase CD? (cena) :-)))

Bez profilu

Joe MF

MF + Podfuck v Blave!
Pre vsetkych zaregistrovanych fans vstup zadara!
Ked uz sa blizi ten Mikulas:)
Potvrdenie ucasti na 0910581845 sms, nick

Bez profilu

Sampansky MF

Tak dnes by mal mat televiznu premieru nas klip k pesnicke Prave v tejto xvili... A to presnejsie na Tv POHODA ... - dufam, ze je odrazovy mostik do dalsix televizii. Majte sa

Bez profilu

Marky

presne tak,od punk rocku to ma trochu dalej,skor by som to nazval neopunk,alebo pop rock...Ale inak sa mi to veeeelmi paci!CAVTE:)

Bez profilu

Sampansky MF

vasek- a preto citaj aj dalej, je tam napisane, ze punk-rock , byt na mne, tak napisem rock-punk, ale to je cudne... :) Zaskatulkuj si nas teda kam xces. A dalsia vec je, ze podla 2 skladieb urcit co hrame je dost malôo si myslim... Aj ked uznavam, ze hrame viac rocku ako punku... Na veci to aj tak nic nemeni... Respekt :)

Mraw - dik :)

Bez profilu

vasek

punk-rock????? no moc mi ho to teda nepripomina......vlastne vubec mi ho to nepripomina, zmente si prosim styl protoze timhle delate punku maximalne ostudu..... nerikam ze je to spatna muzika, ale s punkem to nema nic spolecnyho.

Bez profilu

mraw

chalani drzim Vam palce ste super Drzte sa =)

1 2 3 4 5 6810131722283646597593113132149163173181186190193195 196 197 198 199 200 201 202 203 204206208210212 213 214 215 216 217