heh kujem velmo pekne za info na konciku sa urcite vidime ;D packo
Martin MF
Cafte,nadherne sa to tu o5 rozbehlo,navstevnost stupa:) Teasime sa na VAS na koncertoch!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cafte,nadherne sa to tu o5 rozbehlo,navstevnost stupa:) Teasime sa na VAS na koncertoch!!!
heh kujem velmo pekne za info na konciku sa urcite vidime ;D packo
To Sampus
Posli mi ne sms prihl. kod, hodim tam banner na koncert.
Dobra muzicka chalani.
len tak dalej. Drzim palce
co kostuje to vase CD? (cena) :-)))
MF + Podfuck v Blave!
Pre vsetkych zaregistrovanych fans vstup zadara!
Ked uz sa blizi ten Mikulas:)
Potvrdenie ucasti na 0910581845 sms, nick
Tak dnes by mal mat televiznu premieru nas klip k pesnicke Prave v tejto xvili... A to presnejsie na Tv POHODA ... - dufam, ze je odrazovy mostik do dalsix televizii. Majte sa
presne tak,od punk rocku to ma trochu dalej,skor by som to nazval neopunk,alebo pop rock...Ale inak sa mi to veeeelmi paci!CAVTE:)
vasek- a preto citaj aj dalej, je tam napisane, ze punk-rock , byt na mne, tak napisem rock-punk, ale to je cudne... :) Zaskatulkuj si nas teda kam xces. A dalsia vec je, ze podla 2 skladieb urcit co hrame je dost malôo si myslim... Aj ked uznavam, ze hrame viac rocku ako punku... Na veci to aj tak nic nemeni... Respekt :)
Mraw - dik :)
punk-rock????? no moc mi ho to teda nepripomina......vlastne vubec mi ho to nepripomina, zmente si prosim styl protoze timhle delate punku maximalne ostudu..... nerikam ze je to spatna muzika, ale s punkem to nema nic spolecnyho.
chalani drzim Vam palce ste super Drzte sa =)