super stee...vasa hudba je brutal melodická:P...vasa fanynka z ke:D
Joe mf
DAKUJEME VSETKYM FANS CO NAS DRZALI CELE DVA TYZDNE V PRVEJ 5KE, DNES SME V PRVEJ 10TKE.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
DAKUJEME VSETKYM FANS CO NAS DRZALI CELE DVA TYZDNE V PRVEJ 5KE, DNES SME V PRVEJ 10TKE.
zivotopisYYYYYYYYY samozrejme :-O
Zivotopisi zasielajte sem :D :D
KONKURZ na 50. fanusika!!! Halooo, vyhlasujem konkurz na nasho patdesiateho fanusika!! :)
super stee...vasa hudba je brutal melodická:P...vasa fanynka z ke:D
+ pocuvajte nase 2 songy:) ked budu mooooooooc ohrane,tak Vam urcite pridame dalsie 2:) Inak vdaka Vam sa nasa pesnicka drzala dlho,dlho v singl hitparade, DAKUJEME:)
Ludkovia dobri, podporte kapelu MF v sutazi GARAZMISTR! Dakujeme
!!!!NIECO SA CRTA!!!! :D
Martin, zavolaj mi co sa vybavilo. Som zvedavy. Inak, nieco sa crtaaaa :-o
2 myso: az onedlho zacneme znovu hrat koncerty,vies ako,bola zima,nebolo moc kde hrat,co sa tyka tej koliby,tak daj vediet a dosli by sme sa pozriet:) Nech sa dari aj Vam:) CAF