UKAZKA KLIPU!!!! http://youtube.com/watch?v=08Rx2UD_sSw
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
UKAZKA KLIPU!!!! http://youtube.com/watch?v=08Rx2UD_sSw
Tu som, ano tazka:)
Halooooo. Kde ste vsetci??? Tazka noc?? :D :D
Dalsi novy termin MF+Forma Fuck you tour 2007! Lipt.Mikulas 22.6.2007
MF+FORMA FUCK YOU TOUR 2007! Startujeme v juni.
To Sampus : Precitaj si majle.
To Vsetci : Lubime vas:)
MF + Forma Fuck You Tour 2007! Startujeme v juni:)
Sonicka - Bohuzial priamo v Meste sa hrat neda. Tam nie je kde. Ved, koncerty sa u nas nehrali ani nepamatam, ale ak o nejakom mieste vies, napis a spravime tam aj my... Naposledy sa dalo hrat v Plesaku, ale uz ani tam nie... Tak si pozri nejake koncerty, ktore mame naplanovane a mozno zabludis na niektory z nix :)
PRIBUDLO VELA NOVYX KONCERTOV!!! :)
To : MF, Ste super skupina:) Vypocula som si vase pesnicky a su super!!!Kedy spravite v Meste njaky koncert?Pisala som aj expanzii a oni by tiez asi daky koncert urobili.SONKA:)