MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Punkey

vy budete hrat v El Pase??!

Bez profilu

Sampansky MF

Tak nemam sa teda vzrusovat?? Sakraaa a to som uz bol tesne pred orgazmom :( ... :D :D

Bez profilu

NIK

no dobre...sak aj ja ocuvam punk...aj tak vam zvysujem navstevnost, tak sa vevzrusujte...:-D

Bez profilu

Sampansky MF

presvivedcil = presviedcal :)

Bez profilu

Sampansky MF

Podla mna je metal zbytocne zlozity, ale aj tak si ho vypocujem a hlavne moje nazory nikomu nevnucujem a respektujem inyx ludi s rozdielnym nazorom... A tiez nepotrebujem od nikoho aby mi jeho nazor vysvetloval a presvivedcil ma o tom, ci je alebo nie je jeho nazor spravny... Troxu respektu a sebareflexie nezaskodi ludia... A nerieste zbytocne veci... Hawk

Bez profilu

Joe MF

To Kbk - ked som mal ja 13 rokov kafe sa mi nepacilo, a teraz sa mi paci:) Sampus je muzskeho pohlavia,aspon myslime, pod suknu sme mu nepozerali:)
To Dermo - suhlasim s tebou, ja mam rad oba styly.
To Nik - ??? :)

Bez profilu

dermo

a kde je napisane ze kvalitna hudba musi byt zlozita??? to by som rad vedel...a ktomu punk/punkrocku asi tolko - ja osobne ho rzdelujem na punk77 /napr. zonaA, ramones, slobodka apod./ a na punkrock-neopunk-poppunk /sem radim kapely od NOFX, bad religion, rancid az po green day, offspring, blink182 apod./...a nechapem ludi co to furt chcu riesit...

Bez profilu

NIK

sorry, to bolo PRE kbk, nie od...
aj to sa stava...

Bez profilu

kbk

punk, punkrock...vsetko je to o 4 akordoch, co zahram aj ja...skuste metal a potom sa bavte o to, ce je kvalitna hudba...hm

Bez profilu

Sampansky MF

kbk - :) O tom punku: precitaj si este raz co som napisal :) A mozno nastuduj aky je rozdiel medzi punkom a punkrockom... Ked to budes vediet, tak zistis, ze sa nie je o com bavit... A mozno by si si tomal precitat este raz cele a nieco brat aj s humorom... Alebo citat medzi riadkami... Zistis, ze tie otazky su zbytocne...
A dalej: mne sa aj teraz paci takyx veci, co sa mi pacili ked som mal 13... A som rad... Pac, ja sa nebranim nazoru, ze xcem byt co najdlhsie malym deckom... - pre vysvetlenie... aj tu ber nieco s humorom a citaj medzi riadkami aby som to nemusel za nejaky cas znova pisat... :) Cus

1 2 3 4 5 6810131722283646597491108123136146153158162165167 168 169 170 171 172 173 174 175177179182185189193198202206209211213 214 215 216 217