Punkey
vy budete hrat v El Pase??!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vy budete hrat v El Pase??!
Tak nemam sa teda vzrusovat?? Sakraaa a to som uz bol tesne pred orgazmom :( ... :D :D
no dobre...sak aj ja ocuvam punk...aj tak vam zvysujem navstevnost, tak sa vevzrusujte...:-D
presvivedcil = presviedcal :)
Podla mna je metal zbytocne zlozity, ale aj tak si ho vypocujem a hlavne moje nazory nikomu nevnucujem a respektujem inyx ludi s rozdielnym nazorom... A tiez nepotrebujem od nikoho aby mi jeho nazor vysvetloval a presvivedcil ma o tom, ci je alebo nie je jeho nazor spravny... Troxu respektu a sebareflexie nezaskodi ludia... A nerieste zbytocne veci... Hawk
To Kbk - ked som mal ja 13 rokov kafe sa mi nepacilo, a teraz sa mi paci:) Sampus je muzskeho pohlavia,aspon myslime, pod suknu sme mu nepozerali:)
To Dermo - suhlasim s tebou, ja mam rad oba styly.
To Nik - ??? :)
a kde je napisane ze kvalitna hudba musi byt zlozita??? to by som rad vedel...a ktomu punk/punkrocku asi tolko - ja osobne ho rzdelujem na punk77 /napr. zonaA, ramones, slobodka apod./ a na punkrock-neopunk-poppunk /sem radim kapely od NOFX, bad religion, rancid az po green day, offspring, blink182 apod./...a nechapem ludi co to furt chcu riesit...
sorry, to bolo PRE kbk, nie od...
aj to sa stava...
punk, punkrock...vsetko je to o 4 akordoch, co zahram aj ja...skuste metal a potom sa bavte o to, ce je kvalitna hudba...hm
kbk - :) O tom punku: precitaj si este raz co som napisal :) A mozno nastuduj aky je rozdiel medzi punkom a punkrockom... Ked to budes vediet, tak zistis, ze sa nie je o com bavit... A mozno by si si tomal precitat este raz cele a nieco brat aj s humorom... Alebo citat medzi riadkami... Zistis, ze tie otazky su zbytocne...
A dalej: mne sa aj teraz paci takyx veci, co sa mi pacili ked som mal 13... A som rad... Pac, ja sa nebranim nazoru, ze xcem byt co najdlhsie malym deckom... - pre vysvetlenie... aj tu ber nieco s humorom a citaj medzi riadkami aby som to nemusel za nejaky cas znova pisat... :) Cus