dobre kapelky treba:)
Tomy77
ste super kapelka, tesim na koncert v Blave.Budu aj nejake cedka na predaj?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ste super kapelka, tesim na koncert v Blave.Budu aj nejake cedka na predaj?
Koncert v Martine v Kocke sa o par tyzdnov posuva, blizsie info coskoro.
dobre kapelky treba:)
Jezis - jj, bolo fpohode, ved urcite to nebol posledny spolocny koncik :) Cautesa
To Joe
Nechcem strasit ale tie plagaty este nedosli.....
no co Jozefe tak ideme in da Martin alebo nie?? daj vediet co mame zobrat ok??
zdravicko pani, diky za spolocny koncert!
EL PASSO RULEZZ! :D
To Finch 182 - V pohode, hlavne sa uzdrav a dojdi kuknut na koncert - free pre teba a spol:)
To Joe
Pustia ma až v stredu:-(......takze tie plagaty teda rozlepi Juro.
Cau Joe, kedy to vlastne prides?? A co s tymi plagatmi? :) Je to nejak vymyslene?