Fajn refreny, melodicke to je, tak u mna to vitazi :-)
Bran!s.
Inak kde ste to naravali?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Fajn refreny, melodicke to je, tak u mna to vitazi :-)
Bran!s.
Inak kde ste to naravali?
Kto nam xce trosku pomoct, nex zahlasuje za nas na stranke http://konopenair.sk/novinky.php
Nuz a my sa ti potom nejako odvdacime ;)
nooom urcite ma tak vidi hh..jaaasne dojdem kuk..len pak napiste datum kedy hrate
Ludia dobri, skuste zahlasovat za nas na adrese http://konopenair.sk/novinky.php
Uvidime, co to spravi :D Dakujeme
Adele* - no, lepsie pripominat niekoho, kto sa ti paci, ako neprimominat nic :)
jojo celkem fajn:)pripominate mi slovenske kamarady s transpanama:)
Kiwusiq - no tak to sa tesime :) Fanyniek nikdy nie je dost :D Ani fanusikov poxopitelne :D Maj sa pekne zatial :)
nooom dooobryyy ste:-D...asik budem nova fanynka:-DD
MF na vybere PUNK ROCK MADE IN SLOVAKIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))) Dalsie info coskoro.
dik za nazor.caw