MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Sampanskz MF

Pridite nas podporit na medzinarodnu sutaz kapiel!!! Uz 5.10. v Skalici!!! Info tu u nas!

Bez profilu

Martin MF

Atticus_Boy: Nitra - Klub naozzay, ans dost sklamal, nakolko sme poslali cca400plagatov na rozvesenie, s tym,ze sa nam ponukli, ze to vyvesia, ale nestalo sa...do klubu prislo asi 8 ludi...a "usporiadatel" sa tvaril,ze dostal 3plagaty...Btw. NITRA je super mesto,ale do klubu naozzay nas uz nedostane nik.Stara Pekaren Rulezz...Samozrejme, keby islo o nejaku Serioznu akciu nie sme proti:)

Extremz_girl

Zdraviiim :) ...mam taku otazku,kedze Forma skoncili.... vo Svidniku je este stale isty koncert?:) Lebo nikde som nevidela plagaty nic,tak sa uistujem:) ...Diiikz

Alternatiwe

cawte chalani....uz davnejsie sme vam pisali mail kde sme sa s vami dohodli ze 29.9. hrame s vami vo svidniku..dufam ze sa nic nezmenilo,napiste nam mail co treba doniest,aky je vstup atd...diky..nech sa vam dari

1 2 3 4 5 6810131722283646587287101113123130135139142144 145 146 147 148 149 150 151 152154156159163168174181188195201206209211213 214 215 216 217