teda dokopy aj snimi tam bolo 15 :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
teda dokopy aj snimi tam bolo 15 :D
martin MF: my sme tam hrali s horsku a s editorom a kebyze s nami nepridu nasi kamosi a frajerky z trnavy tak by tam bolo 15ludi :)) ale zas ked sme tam mali krst tak sme mali vypredane :)
Pridite nas podporit na medzinarodnu sutaz kapiel!!! Uz 5.10. v Skalici!!! Info tu u nas!
Atticus_Boy: Nitra - Klub naozzay, ans dost sklamal, nakolko sme poslali cca400plagatov na rozvesenie, s tym,ze sa nam ponukli, ze to vyvesia, ale nestalo sa...do klubu prislo asi 8 ludi...a "usporiadatel" sa tvaril,ze dostal 3plagaty...Btw. NITRA je super mesto,ale do klubu naozzay nas uz nedostane nik.Stara Pekaren Rulezz...Samozrejme, keby islo o nejaku Serioznu akciu nie sme proti:)
Zdraviiim :) ...mam taku otazku,kedze Forma skoncili.... vo Svidniku je este stale isty koncert?:) Lebo nikde som nevidela plagaty nic,tak sa uistujem:) ...Diiikz
pocte chlapci mohli by ste niekedy prist aj do NR...Rock Club NaOozaY to isti...:D
***200*** ! Dakujeme vam:)
uu budem tam:)))tesim sa
cawte chalani....uz davnejsie sme vam pisali mail kde sme sa s vami dohodli ze 29.9. hrame s vami vo svidniku..dufam ze sa nic nezmenilo,napiste nam mail co treba doniest,aky je vstup atd...diky..nech sa vam dari
jo máte tu pěkný písničky to je faákt xD