!!! 300 !!! - DAKUJEME TRISTOKRAT ...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
!!! 300 !!! - DAKUJEME TRISTOKRAT ...
!!!!!!!NEW SONG!!!!!!!! !!!!!!!NEW SONG!!!!!!!!
kluci fandím vám!!!:)
jste hustý, mě se to fakt líbí, dost to připomíná mojí hoooooodně obljubenu kapelku inekafe teras vam fandim hoši a snad se někdy setkáme na nějakej akci společně s naší bandou!!!!ať vám to šlape :)
čafte chalani to cd ste mi ešte neposlali?? bol by som rad keby som obohatil svoju zbierku o vašu kapelu
!!!!300!!!! Fans ! Dakujeme ! Slubeny bonus pride zajtra! :)))
Jop, tak to ja taky doufam, tesim se na vas ... :)
nazdar chalani videl som vas v orlovke a pacila sa mi vasa hudba tak som si vas dal do spriznenych...ked chcete mmozete si pocuvnut nase songy a pripadne ohodnotit
s pozdravom jan
!!!! HLADA SA 300. FANUSIK !!!!! :)
Blizi sa magicka tristovka!!! Rozmyslam, ze vam teda nieco dame za odmenu :) Zatial este nepoviem co, ale nieco bude :)