MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Sampansky MF

x_courtney_x - no vies, to bol iba taky sukromny romanticky vecer v trojici - Joe, ja a moje ego :D

Veronika

joe-ovi?:D nefiem ako ta mam vyskonovat ujo:D ...nooo mm a ja myslim,ze aj ano..preco,tebe sa nebodaj nepaci?:D

Veronika

ujo sampansky:) ....mno sak akoze bola by ta skoda keby ta chcel niekto zahodit:D...si myslim:))...ale tak nikdy nehovor nikdy:D....nooo jasne jasne ked budu spravim kuk,neboj:P

Bez profilu

Sampansky MF

Hustler state - tak to ma teda velmi tesi, ze sa paci a ze to v teb vyvolalo take pocity :) Ja som si vypocul vas a musim povedat, ze je to tiez velmi dobre!

Joe MF - ja si myslim, ze x_cortney_x ma zrak v uplnom poriadku. To ty mas nieco s ocami a hlavne orientaciou, ked sa ti nepacim... Zaujimave, cez vikend na xate pri svieckax ti nevadilo nic... :D :D

Bez profilu

Joe MF

X Courtney X - No hudobny vkus mas fakt ze good ale si si ista ze mas v poriadku zrak?:)) Ze Sampus:))

Bez profilu

Sampansky MF

x_courtney_x - no to by bolo, aby ma xcel niekto zahodit... :D Mimoxodom, onedlho tu bude aj nejaka ta nova skladba, tak cekuj :)

Veronika

Ako je mozne ze som o vas doteraz nepocula??...Ani nefiem ako som sa preklikala na vasu kapelku ale musim povedat,ze waw:D...tie 2 pesnicky co tu mate su fakt dobreeee:P len skoda,ze ich tu neni viac:( ....aaaa aj ujo "sampansky" neni na zahodenie:D...

1 2 3 4 5 68101317222836455668798997103108111113115 116 117 118 119 120 121 122 123125127130134139145152161171181190197203207210212214 215 216 217