joe a sampansky...hahaha takze vy si takto robite romanticke vikendy na chate a pri svieckach?D: no totooo...a akoze de som bola ja?:D
Sampansky MF
x_courtney_x - no vies, to bol iba taky sukromny romanticky vecer v trojici - Joe, ja a moje ego :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
x_courtney_x - no vies, to bol iba taky sukromny romanticky vecer v trojici - Joe, ja a moje ego :D
joe a sampansky...hahaha takze vy si takto robite romanticke vikendy na chate a pri svieckach?D: no totooo...a akoze de som bola ja?:D
joe-ovi?:D nefiem ako ta mam vyskonovat ujo:D ...nooo mm a ja myslim,ze aj ano..preco,tebe sa nebodaj nepaci?:D
ujo sampansky:) ....mno sak akoze bola by ta skoda keby ta chcel niekto zahodit:D...si myslim:))...ale tak nikdy nehovor nikdy:D....nooo jasne jasne ked budu spravim kuk,neboj:P
caves,, jj jasnee tO by bylO v pohode:) supr! a kdO tam este bude hraat?? vy a my a kdo?
Hustler state - tak to ma teda velmi tesi, ze sa paci a ze to v teb vyvolalo take pocity :) Ja som si vypocul vas a musim povedat, ze je to tiez velmi dobre!
Joe MF - ja si myslim, ze x_cortney_x ma zrak v uplnom poriadku. To ty mas nieco s ocami a hlavne orientaciou, ked sa ti nepacim... Zaujimave, cez vikend na xate pri svieckax ti nevadilo nic... :D :D
odborne znite, pac sem proste prisel, pustil si to a rikam si: nj, ty vedi, jak se ten punk rock dela:-D
X Courtney X - No hudobny vkus mas fakt ze good ale si si ista ze mas v poriadku zrak?:)) Ze Sampus:))
x_courtney_x - no to by bolo, aby ma xcel niekto zahodit... :D Mimoxodom, onedlho tu bude aj nejaka ta nova skladba, tak cekuj :)
Ako je mozne ze som o vas doteraz nepocula??...Ani nefiem ako som sa preklikala na vasu kapelku ale musim povedat,ze waw:D...tie 2 pesnicky co tu mate su fakt dobreeee:P len skoda,ze ich tu neni viac:( ....aaaa aj ujo "sampansky" neni na zahodenie:D...