axojtee neni zac.......nex sa dari ;))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
axojtee neni zac.......nex sa dari ;))
mARTIN - sam by som to lepsie nenapisal... A mimoxodom mas originalny nick :D teda nICK :D
PRIMITIVNE, DEGRADUJUCE HUDOBNU SCENU.NO CO TO MOZE BYT AKO PRIHORETY PUNK.... ALE HLAVNE ZE TO LUDIA POCUVAJU.
NECH ZIJE JEDNODUCHA HUDBA,NECH ZIJE PRIMITIVIZMUS A KOMERCIA
Marcel - tak ked uz to niekto napise trikrat, tak to asi mysli vazne :))) Ale nie, dik moc. Sme radi, ze sa paci :)
Čau,pěkný nahrávky,jen tak dál. Hodně štěstí
Čau,pěkný nahrávky,jen tak dál. Hodně štěstí
Čau,pěkný nahrávky,jen tak dál. Hodně štěstí
zdraviiim...v poho muzicka...len tak dalej..nech sa dari...smile:)
sampansky:P...jaj taaaak:)) ...takze taky vip romanticky vecer:D haha a niekto to rad v trojke,coo?:D:D no toto:D...a tak milo vizeras:D:D