jj fajne... :) a kde?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jj fajne... :) a kde?
joooooooj cely MARTIN vas tu uz CAKA i ked do jari si trosken pockame :D
ahojkyy :)) mate skveleee pesnicky...xixi punkrock zboznujem waaa heheheh... neposlal by mi niektori s vaas niake pesnicky ces icq??... aak ano thaak moje cislo je 296-060-412.... cmuq
Dakujeme seckym za slova uznania, obdivu, chvaly, povzbudenia atd:) Pridali sme novy koncik s Konfliktom tak checkujte:) Jo a do Martina sa chystame na jar, presny termin bude uvedeny tutaj:)
fuuu chlapci super ste,automaticky si vas pridavam medzi kapelky :D
a ako citam do MT planujete dojst tak sa tesiiiiim
MecDuck - dik moc, mimoxodom, do MT prideme aj tento rok a nie je to tak daleko :) Dufam, ze prides!
extraordinary - vdaka a coskoro pripudne nova skladba!!!! Ale pssst, nex sa to tu moc nerozkrikne :D
super hudba chvalim:)
mnoo yasnee fpohode neni zaac,,ste super sa mi moc pacite aj ked som vas videl v mt ste boli supeeer:)
Video tyzdna :)
www.youtube.com/watch?v=7tAgdevEr_c
Ehm - v prvom rade dik za uznanie. No hned musim aj dodat, ze s tebou nesuhlasim o tej ceskej hudobnej scene. Vasa scena je sice ina, ale to neznamena, ze horsia. Xalanov z Rybiciek a aj z Civilky poznam, hrali sme s nimi a paci sa mi co hraju. Je to nieco ine ako my, no urcite sa najde vela takyx, ktori povedia, ze prave oni su ti dobri a my ti zli... A este jedna vec, ked uz ide o to, co je dobre a co zle. Ak sa mi nieco nepaci, nestracam s tym cas. Kaslem na to a nexam to tym, komu sa to paci :)
Sissinocka - ahoj, pankacov zo Zasitej diery samozrejme pozname :) Urcite tam u vas zanexali dobry dojem :)
Hannah - mas docela dobry hudobny vkus :D :D