MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

MoNiKaA

ahojkyy :)) mate skveleee pesnicky...xixi punkrock zboznujem waaa heheheh... neposlal by mi niektori s vaas niake pesnicky ces icq??... aak ano thaak moje cislo je 296-060-412.... cmuq

MF

Dakujeme seckym za slova uznania, obdivu, chvaly, povzbudenia atd:) Pridali sme novy koncik s Konfliktom tak checkujte:) Jo a do Martina sa chystame na jar, presny termin bude uvedeny tutaj:)

Patík

fuuu chlapci super ste,automaticky si vas pridavam medzi kapelky :D
a ako citam do MT planujete dojst tak sa tesiiiiim

Bez profilu

Sampansky MF

MecDuck - dik moc, mimoxodom, do MT prideme aj tento rok a nie je to tak daleko :) Dufam, ze prides!

extraordinary - vdaka a coskoro pripudne nova skladba!!!! Ale pssst, nex sa to tu moc nerozkrikne :D

MecDuck

mnoo yasnee fpohode neni zaac,,ste super sa mi moc pacite aj ked som vas videl v mt ste boli supeeer:)

Bez profilu

Sampansky MF

Ehm - v prvom rade dik za uznanie. No hned musim aj dodat, ze s tebou nesuhlasim o tej ceskej hudobnej scene. Vasa scena je sice ina, ale to neznamena, ze horsia. Xalanov z Rybiciek a aj z Civilky poznam, hrali sme s nimi a paci sa mi co hraju. Je to nieco ine ako my, no urcite sa najde vela takyx, ktori povedia, ze prave oni su ti dobri a my ti zli... A este jedna vec, ked uz ide o to, co je dobre a co zle. Ak sa mi nieco nepaci, nestracam s tym cas. Kaslem na to a nexam to tym, komu sa to paci :)

Sissinocka - ahoj, pankacov zo Zasitej diery samozrejme pozname :) Urcite tam u vas zanexali dobry dojem :)

Hannah - mas docela dobry hudobny vkus :D :D

1 2 3 4 5 68101317222836455667788896102106109111 112 113 114 115 116 117 118 119 120122124127131136142150159169179188196202207210212214 215 216 217