Pán Joe...:) nesklam ma:D JOOj..silno sa tešííím:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pán Joe...:) nesklam ma:D JOOj..silno sa tešííím:)
Paulla:) - Do PU? No ak Pan Joe da, tak prideme aj k vam :)
NO ste tutovíí....čo viac dodať..:) ozik..mohli by ste niekedy dojsť aj do PU :)) to by boloooooo :))
nie je zac... fakt dost dobra muzicka!:) a na ten koncert sa uz tesiiim
DeRa - som rad, ze sme na rovnakej hudobnej vlne :)
lsisl - jj, Elefant, vyborny koncert, super ludia... pamatame a urcite prideme zopakovat :)
uz ste hrali :D teda nie priamo u nas ale v MT tam som bola na vasom konciku a isto paradicka dufam ze este niekedy dorazite ;)
Mam Fpici:D:D...mf najlepsia wec tak som s ana was zmotal ze konec..neda sa zohnat nejako wiac pesniciek??keby neco tak icq..449 111 282..diky moc
Dufam ze si to nemyslela ako urazku?:) Sampus kuken na ICQ :)
rockerkamonika - No Name ? Tak to sme tu este nemali, ze by nas prirovnavali k nim :)) No a MF znamena Mám Fpiči ... Ak by bol nejaky koncert v tvojej blizkosti, tak sa dozvies :)
tak to fakt jo:-)děkuju za skvělý písničky,ale strašně mě tam zní náká slovenská skupina,něco jako no name,nebo tak nějak...v jedný písničce je taková část....ale nejse si jistá..a co to znamená mf?dík,a zdarec:-)
a nákej koncert v okolí český třebový by nebyl?