f s hviezdičkou na čele - takto... ani si nevieš predstaviť, ako nás teší, keď nám niekto napíše niečo ako ty. Veľa ľudí to možno nechápe, ale my sme radi, že niekoho našou hudbou aj serieme :) Takže vďaka ti za tvoju enormnú snahu nepriamo nás podporiť a potešiť. Prajeme ti pekný deň, čo v tvojom prípade znamená počúvanie našej hudby, pri ktorej očividne tráviš veľa času
len a len tvoje MFko :-D
f* / oyjch ci ako sa volas :D
Veru, malokto si da tu namahu, aby sem vypisoval to je fakt :) Neviem,co by som Ti take odpisal :DDD ale celkom sranda citat tvoje riadky, sem tam dobre davas!! :) Skor mi pripada,ze ty sa tu riadne obrabas :) priznaj sa, ze sai Mato paci!!! :D ha :D A nezabudni sa zapojit do sutaze, ktora zacne uz koncom tohoto tyzdna, vyhrat mozes super ceny!!! a ked sa zaregistrujes dvakrat *napr. F* a Oyjch*, mas dvakrat taku sancu vyhrat :) a pamataj.. Ty nikdy nebudes nosit moje drahe obleceni...Ty nikdy nebudes srat do mojho luxusneho hajzla...jou jou!!! yeah!! :D :D :D :D maj sa :) a nevtiraj sa :D :D :D






