cago chci se zeptat jestli nekdo neumi strihat v pinacle studio nebo tak neco kdyztak se mi ozvete diky moc 260469977 icq jinak cd je hotovy muzete objednavat do konce tejdne bude aj origos disk a obalek
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cago chci se zeptat jestli nekdo neumi strihat v pinacle studio nebo tak neco kdyztak se mi ozvete diky moc 260469977 icq jinak cd je hotovy muzete objednavat do konce tejdne bude aj origos disk a obalek
CD je dodělaný kamo obalek a origoš disk do konce tejdne čago kamo
cagos men jak vypada nase spoluprace???a kde je demo cekam cekam :-) makej makej !!!
Wow -> krutá tvorba -> mě osobně se to docela zamlouvá !! Od takovýho borce bych prosil koment k new tracku crew AKS !! díky
www.bandzone.cz/kym
Určite tam pojedu. Minule to bylo fakt dost dobrý a doufám že teď to bude ještě lepší. Mexi a Shade dávali ste tam dobrou show :-)
no je to takoví nevim old proste no chtela bych videt jak stím vystupujes by jsme se nudili na show nemas žádnou dynamiku sem zvědava nic moc ale držím palce !!
for shade jo snad jo man neco prej 29 by mohlo nevim
čaww mexi.. hele kdy to uděláme znova v tom benešově??? lidi se mě pořád ptaj... do měsíce by to mohlo být ne? čuzz
Mex je káááárrrr mehehehe
Mex je krrrrááááál.nehehe