Kdo se vtom ma vyznat jestli meno nebo přezdívka sam to mas napsany na band zone?
Hun!sk0
Ale mě nejde o přezdívku ale o příjmení..Tak pro příště ty Bazďochu!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ale mě nejde o přezdívku ale o příjmení..Tak pro příště ty Bazďochu!!
Kdo se vtom ma vyznat jestli meno nebo přezdívka sam to mas napsany na band zone?
Tyy jo!!Musim uznat že si to tam nasekal ale až moje příjmení si tam zmiňovat nemusel.No jo no vejce je vejce.A jenom pro pořádek 0,9 chlapečku.Měj se a směj se ty blantíku :) Zdraví B felon®y
zdar.. tak už mám profil tak si mě přidej..
čekam čekam na CD zatím nikde nikde :D makej broo! at už to mame na talíři
cago hele čekni my bandzone, je tam new pecka Deph_dc ft. Shade - co bude dál ! stahuj a kontroluj PEEZ!!!
caw mexi. jak si na tom s tím trackem??? napiš mi na mobil. zippy má číslo! jinak jsem včera udělal novej track o DC.
http://www.uloz.to/295478/shade-decin…
Všem fellaz vzkazuju, že se přejmenovávám na MS Lux, aby bylo jasno, takže si to zapamatujte. Čekejte nový mela pecky s velkejme featama... Takže peace Brothers
L.U.X. jako Luxus ;-) přidávám ! peace!
určitě si slyšel daktrův diss na Skřiviho... ale co komenty na ten diss? http://alkopro.wu.cz/disstrack.html .... docela tam má špatný komenty...tak ho podrž jako fella :) já dělám sám maximum :)