přehnaný..jen thag dál..peace kámo
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
přehnaný..jen thag dál..peace kámo
cuz mexi čekuj novinky na profilu peace
v akci jo jaky holky mlátim ? chlapče pomlč však tady mluvíš do větru mlátim holky ja jaj vrať se do piče materééé
mlatí holky protože je to kokot :)a na chlapa si netroufne viděl sem ho v akci:Džebrák jeden...lol
Mier...Pecka...Poslechnete novou skladbu Intro chlape....http://bandzone.cz/fate nechte nazor..dikys..
cabas ta skladba de co uz mate novy stroje my deme akai je doma a co takhle gramec do tejdne je cčekuj na bf bude i klip a uz bys moh mezi lidi poslat cd cabas slepys
mexiko písni na ičko :208 493 406
hoj hoj... dej všem ještě na prdel...seš dobrej... ;-)
j styl rapy!!!
yee poslouchatelný skladby holla