Metallica Czech Tribute Band - Úvod | Bandzone.cz

Metallica Czech Tribute Band heavy-metal / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový člen!!!!!!

(Upraveno: )

Někteří již ví a pro ty, co nic neví, tak po super skoro 5-ti letech jsme se rozloučili s Tony Stojkou, který se rozhodl naplno věnovat rodinnému turné, ale nebojte se, již máme nového člena a tím se stal Jan Koclíř a už vám ho představíme velice brzy a to 27.8. v občerstvení U Velkého jezu v Českých Budějovicích, jak je již tradičně naše teritorium. Tak se na vás těšíme a Tondovi ještě jednou díky moc za vše a Johnnymu vítej v kapele. 

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Marryliaee

Play Connect 4 game online for free with family
The connect 4 Classic game is the popular strategy game for kids and adults in which 2 players go head-to-head in a battle to own the grid! Players choose red or gold discs. Then they drop the discs into the grid, starting in the middle or at the edge to stack their colored discs upward, horizontally, or diagonally.
Use strategy to block opponents while competing to be the first player to get 4 in a row to win. Looking for fun travel games or some classic games for kids?
The Connect 4 game is a great choice for a playdate, a rainy day activity, or any time your kids want a fun game to play with a friend. 2-player board games like Connect 4 are great indoor games for kids. Childrens board games make excellent kids gifts for 6 year old boys and girls and up.
4 Consecutive Strategies:
Think A Few Moves Before
Blocking the Opponent's Move
Don't Forget the Diagonal
Don't rush.
https://connect-4.io

Zobrazit všechny názory