Mercyiless - Úvod | Bandzone.cz

Mercyiless rock-alternative / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • MERCYiLESS- Banana's skin (acoustic version)
  Nezařazeno
 • KYKLOPETERA (Katie Kyklop) - Pohádka >2015
  Nezařazeno
 • MERCYiLESS - Banana's skin (LIVE in ZUŠ 22.6.2012)- Fakin epic v
  Nezařazeno
 • MERCYILESS - Witch (LIVE 1.12.2012)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Mates

Po třech odehraných koncertech a dlouhé pauze se sestava po vnitřních rozporech, a neshodách opět mění. Kapelu opouští basák a saxofonista LJ spolu s kytaristou Kryštofem a opět začínají hrát ve své bývalé, ted součásné kapele. Je červen a začíná další hudební pauza a dovolená, až do začátku srpna. Kapelu v míru opouští bubeník Martin a přichází nová, čerstvá, mladá, rozžhavená krev, drumerka Hanka. Dostáváme pozvánku na Bonotfest do Bohumína a zkoušení, radost, nadšení, nervy..vše začíná znova. Po krátkém hledání basáka k nám přichází další Lukáš, tentokrát zkušený multiinstrumentalista, který nás zatím bere pod svá křídla na novou zkušebnu (...) Tahle pasaz me teda pobavila odesel v miru spis laska zvitezila a proto ta nahla zmena bubeniku

Koolwar

Ahoj,

dne 5.10. 2013 se bude konat již 6. ročník festivalu Youth For You(th), pořádaného pro mladé kapely z Ostravy a blízkého okolí! Akce bude probíhat v klubech Cooltour a Marley, tedy na stejném místě jako loňský ročník.

Pokud byste měl zájem si zahrát, vyplňte přihlášku, kterou najdete na http://y4yfestival.formees.com/f… ,nejpozději do 8.9. 2013.

Více info potom na Facebooku https://www.facebook.com/pages/YOUTH… nebo na http://youth4youth.wz.cz

Budeme se na vás těšit! :-)

Organizační team Y4Y 2013

y4yfestival@gmail.com

Zobrazit všechny názory