Menhet - Úvod | Bandzone.cz

Menhet rock / Horní Studénky

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Růže kamenná
    Nezařazeno
  • Jen vydržet
    Nezařazeno
  • Mám z alkoholu kabát
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Souboj Titánů!

Hola hola,

je pondělí, nechce se mi dělat, tak píšu pár krátkých vět popisujících stav věcí mezi sobotou a nedělí.

Sychravý podzimní den proměnila geniální myšlenka nejmenovaného člena kapely v den horečných příprav. Mikulášská se nemohla v minulosti obejít bez hraného videoklipu v čele s Tondou Turkem "V pekle sudy válej". Výše nejmenovaného člena kapely napadlo tento klip posunout o verš dál a tak věřte nebo nevěřte ve Studýnkách letos stoupala pára z kotle!!! A tak nejmenovaný člen kapely sklidil uznání všech přítomných. Dokonce i mě se můj nápad líbil .-) Kdo nebyl neuvěří, ale snad to Jindra (fotograf) zachytil včas.

Celý večer byl  pak ve znamení souboje. Naštěstí se nejednalo o klasickou zábavovou bitku ala památné válečné výpady do Bohutína, ale o pravý nefalšovaný superstar souboj mezi novými vokalisty Mikulášem a doktorem Brakenšteinem. Zprvu vypadala bitva nevinně. Mikuláš sundal masku a odhalil pravou tvář. Důvod byl prozaický - strašení dětí v něm probudilo zcela  nového člověka - a ten se chtěl také napít. Doktor Brakenštein již v dobré náladě očividně přišel (a není nad to si dobrou náladu vylepšit). A tak spolu svedli svůj švagrovský souboj u pultu - z něho vyšli vítězně oba.

První zpěvácké kolo vyhrál Mikuláš s verzí písně "F nenle udy álej" (ano správně V pekle sudy válej), načež doktor Brakenštein předvedl lehce upravenou píseň, která mu dala jméno ("Nám se líbí" od Jirky Schelingera).

V druhém kole už při nečekaně brzké afterparty zasadil doktor Brakenštein rozhodující úder, kdy odzpíval bez téměr bez falešného tónu tři pro něj naprosto neznámé písně se Zdendou a navíc jako nefalšovaný kánon, což při naší trojce v krvi prostě za první cenu stálo.

Odměnou mu bylo přiděleno právo odnést kotel na původní místo, což zakončil efektním saltem do živého plotu, škoda, že nemáme na kameře. Hvězda večera byla jasná! Gratulujeme, pane doktore!

 

BM

 

P.S. Zábavu navštívil i slavný malíř Mikuláš manažer Aleš.Bohužel se jeho klávesové číslo "Michal David hadr" tentokrát nekonalo, ale zmalovali jsme se s ním hezky :-)))

P.S.P.S. Příště naviděnou a možná ještě v tomto roce a možná na místě, kde byste nás rozhodně nečekali.

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Dveri

Veselé Vánoce kapelo! :-)

Zobrazit všechny názory