Pekne to zpiva a hraje klobouk dolu drzim palec majte sa. ( Perez )
Tož co je ???!!!
Tak slavná Memoria je v koncích??? Plná pusa předsevzetí co a jak nás fanoušky čeká a ono ejhle nic moc co??!!! Firma vydavatelská nám krachuje, koncerty se zužují, propagace se minimalizuje. Kdepak je chyba slavná to Memorie???!!!! (nebo Memorio??!!) - jak chcete. Stejně je to jedno....!!!! Dvě velké CD venku, předskakování před mega kapelou a výsledek stejně nulový že???!!! No nic.Nechám rýpání. Sami si nalajnujte svou budoucnost. Je to Váš život....my fanoušci máme na to stejně jiný názor...:-) Bohudík !!! (nebo bohužel???).












