Mean on Eyes hledáme kytaristu_! - Úvod | Bandzone.cz

Mean on Eyes hledáme kytaristu_! psychedelic-funk / Chomutov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Jam from House 1
    Nezařazeno
  • Jam from House 2
    Nezařazeno

Kontakty

yago:293444264

Novinky

KYTARISTA

AHOJ v současnosti hledáme kytaristu s vlastním aparátem,velkou chutí,vlastním přístupem:))Chceme konečně hrát propracovanou hudbu která směřuje ke tvrdšímu ražení např. Mudvayne.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Lnemecek01

Zdravím Vás,

zastupuji (provozuji) dnes již legendární chomutovský klub Huháč, dříve undergroundový Huhu Bar, který v současnosti prochází změnou. Rád bych navázal na tradici skvělých koncertů a hudební osvětu našich i přespolních domorodců.

Vaše kapela mě oslovila, proto bych se rád dohodl na spolupráci.

Odhlučněné sklepní prostory s autentickou atmosférou severu Čech přímo vybízí k pořádání hudebních akcí. Kapacita interiéru je pro 70 návštěvníků, v létě je v provozu velká zahrádka s grilem, excelentně čepuji pivo Excelent 11°, nebo z bohaté nabídky lihovin naliji něco ostřejšího. Velkou výhodou je, že lidi jsou naučeni do klubu chodit a jsou zvyklí na žánrovou rozmanitost pořádaných akcí.

Pokud byste měli zájem v Huháči vystoupit, rád se s Vámi spojím a dohodnu na podrobnostech.

Předem díky za odpověď.

Lukáš Němeček
provozovatel
Tel.: 722/008 399
lnemecek01@gmail.com

Bez profilu

Samanta

Ahoj jmenuju se Jana a jsem z Chomutova. Zpivam od 10 let. Žánr je různá moderní až po tvrdý šálky. Můj email je preisingerovajana@seznam.cz tak pokud stále někoho hledáte tak mi napište. Budu se tešit na vaší odpověd. Čabas Jana

Zobrazit všechny názory