Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
good tvorba brácho. nech si darit. BG
Okey přidávám:) A děkuju:)
Ahoj...Hle mán..ty seš fuckt dobrej!!!!!!* papa
oukej man...je widet ze na sobe makas...us se tesim as pojedu s klukama nahrawat na tu kompilaci union rap and beat...tak se snad uwidime...peace..
Me tvuj styl nezaujmul
ahojka:o)
krasne:) at se dari..
zdar, v pohode veci tu mas;)
Zdárek - hele zní to dobře - myslím že jsi odvedl dobrou práci. Určitě si tvoje tvorba zaslouží pozornost. Jestli chceš koukni na můj profil - mám nějaký možnosti jak pomoct hlavně při tvorbě hudebních klipů.... Kdybys měl zájem písni a určitě se nějak domluvíme.... jinak makej - stojí to zato.....