ahojky, sice jsem si neposlechla všechno, ale můj názor je přesto spíš zápornější. moc mě to nenadchlo... ale na druhou stranu nemůžu říci, že se mi to vyloženě nelíbí :) něco mi přijde OK...
tak se měj krásně a nahrávej dále :)
papa Kity
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.













