ahoj bro :DF jakpak se vede doufám že hodíš tu přihlášku na bettl a neřikej že tam nepujdeš protože já čekám že se tam potkáme tak se registruj jinak co takhle dát nějakej feat hm?
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj bro :DF jakpak se vede doufám že hodíš tu přihlášku na bettl a neřikej že tam nepujdeš protože já čekám že se tam potkáme tak se registruj jinak co takhle dát nějakej feat hm?
Mooocky skvělí..
Mno sem přemejšlela kde sem tě viděla :oD
ale už to víím na Battlu..
Tak doufám že se na něj ukážeš i ted :-)
HH,skvělej jen tak dál :-)
Hej taktohle je luxusní ;-)
Hafo luxus, jen tak dáál;)
NO hle Nesto!!!Pisnicky super!!!!Nejvic.kazdej chce byt nejlepsi a jednou!!!!!Vsechno ploste super respect!!!
čus men tak co jak to šlape máš to mí instro jak sem ti posílal sem zmatenej jestli sem ti to poslal nebo né=D ale jinak už se na to těšim =)
Dobrý ale mohlo by být lepší meer!!
Zdar men, srri ale mam momentalne hafo prace) makam na solovce a na LP s bastARTem))